Rafał Kuźniewski

Rafał Kuźniewski

Seksuolog, psycholog, psychoterapeuta

Jestem seksuologiem, psychologiem, psychoterapeutą oraz biegłym sądowym w zakresie seksuologii.

Psychologię (jednolite studia magisterskie) ukończyłem na Uniwersytecie w Poznaniu, seksuologię (podyplomowo, 4 semestry) na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, a psychoterapię (4 lata) w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie. Posiadam również stopień doktora nauk medycznych uzyskany w 2011 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK .

Pracuje na co dzień jako seksuolog, psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz jako seksuolog, psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy. Pracuję również jako psycholog psychoterapeuta i biegły sądowy w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu, na Oddziale Psychiatrii Sądowej.

Odbyłem liczne staże w tym: 150 godzin na oddziale całodobowym ogólnopsychiatrycznym, 150 godzin na oddziale dziennym ogólnopsychiatrycznym oraz 100 godzin w poradni seksuologicznej i patologii współżycia .

Stale podnoszę swoje kwalifikację, regularnie się superwizuję, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów.

 Aby umówić wizytę, kliknij i zadzwoń