Joanna Roch

Joanna Roch

Pedagog, Psychoterapeuta

Jestem pedagogiem specjalnym (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), specjalistą psychoterapii uzależnień (Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie), terapeutą TSR certyfikowanym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Od 2014 roku jestem zawodowo związana z Całodobowym Młodzieżowym Oddziałem Leczenia Uzależnień w Toruniu, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową oraz spotkania rodzinne. Współpracuję dydaktycznie z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współprowadzę kursy i warsztaty z zakresu Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Działam w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia.

Poszerzam swoje doświadczenie oraz kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniu z psychoterapii klinicznej dzieci i młodzieży w nurcie integracyjnym prowadzonym w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Swoją pracę poddaję superwizji. Wzbogacam swój warsztat uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz poszukując inspiracji w badaniach naukowych i literaturze poświęconej psychoterapii.

 Aby umówić wizytę, kliknij i zadzwoń